KONTAKT

KONTAKT

AGITATOR WHISKYMAKARE

Huvudkontor

Upplandsgatan 27
113 60 Stockholm

Mail: kontakt@agitatorwhisky.se

DESTILLERI

Kungsörsvägen 60
Byggnad 23
732 47 Arboga

Skärmavbild 2021-07-21 kl. 10.41.00

Björn Lönnberg, vd

Telefon: +46 70 625 25 31
Mail: bjorn@agitatorwhisky.se

Agitator_Dec_20202606_Web

Oskar Bruno, destillerichef

Telefon: +46 72 500 33 87
Mail: oskar@agitatorwhisky.se

Agitator_Petra_Caspolin

Petra Caspolin, marknads- & kommunikationschef

Telefon: +46 70 276 67 33
Mail: petra@agitatorwhisky.se

Agitator_Hakan_Jarskog

Håkan Jarskog, ekonomichef

Telefon: +46 8 651 04 38
Mail: hakan@agitatorwhisky.se

Mathias Olausson

Mathias Olausson, supply chain manager

Telefon: +46 70 492 57 80
Mail: mathias@agitatorwhisky.se

Edvin1

Edvin Karlsson, lagerarbetare

 

Agitator_Dec_20202647_Web

Christian Wikström, destilleritekniker

Telefon: +46 73 949 01 48
Mail: christian@agitatorwhisky.se

Fridolin_Webb_1

Fridolin Marcks, lagerarbetare

Mail: fridolin@agitatorwhisky.se

 

Gustav3

Gustav Bruno, lagerarbetare

 

Skärmavbild 2021-07-21 kl. 10.41.51

Maria Orb, operatör

Telefon: +46 73 046 66 86
Mail: maria@agitatorwhisky.se

Christer3

Christer Cederbom, operatör

Mail:christer@agitatorwhisky.se

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Vi vill gärna hålla kontakten med dig och se till att du är informerad om Agitators aktiviteter och erbjudanden.
Fyll i och skicka in så får du vårt nyhetsbrev.